Promocje

Nowe produkty

Bestsellery

Okulary męskie

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Modne okulary przeciwsłoneczne męskie

Chcemy, aby każdy znalazł w naszej ofercie wymarzony model, dlatego przygotowaliśmy bardzo duży wybór modnych okularów przeciwsłonecznych męskich. Wśród nich dostępne są zarówno klasyczne, ponadczasowe oprawki, które od wielu lat nie tracą na popularności, takie jak pilotki, jak i bardziej współczesne modele. Wszystkie z nich wykonane są z ogromną precyzją oraz wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów, co wpływa na ich trwałość i wytrzymałość nawet na intensywne użytkowanie.

Co więcej, nasze męskie okulary przeciwsłoneczne wyposażone są w mocne filtry UV, które ochronią Twoje oczy przed szkodliwym promieniowaniem. Panie również nie muszą się martwić! Oferujemy bowiem ogromny wybór oprawek także dla kobiet, wśród których szczególną popularnością cieszą się np. okulary przeciwsłoneczne damskie lustrzane w kształcie kocich oczu.

Czym są okulary przeciwsłoneczne męskie cieniowane?

Dla panów o szczególnych wymaganiach przygotowaliśmy okulary przeciwsłoneczne męskie cieniowane. Soczewki w tych modelach nie są jednolite – najciemniejsza jest ich górna część, u dołu zaś są znacznie jaśniejsze. Gradient w szkłach pozwala łączyć ochronę oczu przed słońcem padającym z góry przy jednoczesnym nieograniczaniu widoczności podczas wykonywania różnych czynności. Poza walorami użytkowymi okulary cieniowane wyróżniają się również swoją estetyką. Są delikatne i nieoczywiste, dzięki czemu subtelnie podkreślą Twój unikalny styl.