Promocje

Nowe produkty

Bestsellery

Okulary polaryzacyjne damskie

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją damskie

Jeśli chcesz zapewnić sobie wygodę i bezpieczeństwo podczas prowadzenia samochodu, koniecznie sprawdź naszą ofertę okularów przeciwsłonecznych z polaryzacją damskich. Przygotowaliśmy wiele rozmaitych modeli, takich jak pilotki, lenonki czy kocie oczy. Dzięki temu bez trudu znajdziesz wśród nich oprawki dopasowane do Twojej urody.

Co więcej, dbamy o to, by wszystkie nasze produkty były wykonane z ogromną precyzją oraz z wykorzystaniem najlepszej jakości materiałów, co jeszcze bardziej wpływa na ich estetyczny wygląd. Polecamy też dobrać do nich praktyczne akcesoria, takie jak twarde etui na okulary, które umożliwi Ci ich bezpieczne przechowywanie w samochodzie i nie tylko.

Jak działają okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją?

Wszystkie okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją damskie mają nie tylko mocny filtr UV, ale też dodatkową warstwę na soczewce, która eliminuje refleksy i oślepiające rozbłyski. Standardowe ciemne szkła blokują jedynie bezpośrednie promienie słoneczne, podczas gdy modele z polaryzacją nie przepuszczają również załamanego światła, które odbija się od szyb, mokrej nawierzchni ulicy czy śniegu. Dzięki temu niezależnie od warunków pogodowych nie będziesz narażona na niebezpieczne odbłyski, które mogą znacznie utrudniać widoczność, a co za tym idzie – prowadzenie samochodu. Wybierz jeden z dostępnych modeli i ciesz się wyjątkowym komfortem!