Promocje

Nowe produkty

Bestsellery

Okulary pilotki męskie

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Okulary przeciwsłoneczne męskie pilotki

Jednymi z najbardziej klasycznych i ponadczasowych modeli z naszej oferty są okulary przeciwsłoneczne męskie pilotki. Oprawki tego typu mają charakterystyczny spłaszczony u góry kształt i wyposażone są w cieniutkie ramki. Szkła natomiast cechują się zazwyczaj dużymi rozmiarami, dzięki czemu świetnie osłaniają przed słońcem znaczną część pola widzenia. Na doskonałą ochronę wzroku niemały wpływ ma też zastosowany w nich filtr UV400, który blokuje zarówno promieniowanie UVA, jak i UVB. Dzięki temu masz pewność, że Twoje oczy będą dobrze osłonięte nawet w bardzo słoneczne dni.

Czy okulary przeciwsłoneczne męskie aviatory są uniwersalne?

Okulary przeciwsłoneczne męskie aviatory to zdecydowanie uniwersalne modele. Dzięki swojemu charakterystycznemu kształtowi pasują do niemal wszystkich rodzajów urody oraz rysów twarzy. Te kultowe oprawki kojarzą się z amerykańskimi pilotami, dla których zostały zaprojektowane w przeszłości. Szybko jednak weszły do szerszego użytku i od wielu lat cieszą się niegasnącą popularnością – zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet.

W naszej ofercie przygotowaliśmy szeroki wybór modnych okularów przeciwsłonecznych męskich – nie tylko aviatorów, ale też wielu innych modeli. Wszystkie z nich wykonane są z niezwykłą starannością oraz z wysokogatunkowych materiałów, dzięki czemu są trwałe i spełnią swoją funkcję przez długi czas.