Blog

 • Czy łańcuszki do okularów mogą być trendy?
  Czy łańcuszki do okularów mogą być trendy?

  W dzisiejszych czasach moda nieustannie się zmienia i ewoluuje wraz z potrzebami konsumentów. Wśród licznych dodatków, które zdobywają coraz większą popularność, warto zwrócić uwagę na łańcuszki do okularów. Pomimo iż przez wiele lat kojarzone były jedynie ze starszym pokoleniem, obecnie stanowią nie tylko praktyczną, ale także stylową ozdobę. W poniższym artykule przyjrzymy się bliżej temu powracającemu elementowi garderoby!

  Czytaj dalej
 • Zastosowanie stali chirurgicznej w produkcji naszyjników i innych ozdób
  Zastosowanie stali chirurgicznej w produkcji naszyjników i innych ozdób

  Choć złoto i srebro najbardziej kojarzą się z biżuterią, nie są to jedyne materiały stosowane do produkcji ozdób. Poza nimi w branży jubilerskiej niezwykle często spotykana jest również stal chirurgiczna. Materiał ten nie bez powodu zdobył tak dużą popularność! Biżuteria z niego wykonana cechuje się bowiem nie tylko walorami estetycznymi, ale też wieloma innymi, praktycznymi właściwościami. Odpowiadamy, jakie zalety ma stal chirurgiczna.

  Czytaj dalej
 • Czym charakteryzują się okulary przeciwsłoneczne typu pilotki?
  Czym charakteryzują się okulary przeciwsłoneczne typu pilotki?

  Okulary przeciwsłoneczne typu pilotki to jeden z najbardziej popularnych i kultowych modeli okularów na świecie. Wywodzą się one z wojska, gdzie początkowo służyły jako ochrona dla pilotów przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Na przestrzeni lat ewoluowały, stając się nie tylko praktycznym elementem wyposażenia, ale także stylowym dodatkiem do każdej garderoby.

  Czytaj dalej
 • Jakie akcesoria stanowią modny dodatek do okularów przeciwsłonecznych?
  Jakie akcesoria stanowią modny dodatek do okularów przeciwsłonecznych?

  Okulary przeciwsłoneczne od długiego czasu nie są wykorzystywane wyłącznie ze względu na swoje właściwości użytkowe. Ich fantastyczny i zróżnicowany wygląd sprawia, że obecnie stanowią one również elegancki dodatek do codziennych stylizacji. Co więcej, w sklepach znajdziesz różne akcesoria do okularów przeciwsłonecznych, które są bardzo modne i jeszcze lepiej uzupełnią Twój wizerunek. Sprawdźmy, jakie to dodatki!

  Czytaj dalej
 • Modne okulary przeciwsłoneczne polecane kobietom
  Modne okulary przeciwsłoneczne polecane kobietom

  Kiedy słońce świeci najjaśniej, oprócz pięknych sukienek, letnich sandałów i kapeluszy, w stylizacji nie może zabraknąć modnych okularów przeciwsłonecznych dla kobiet. Nawet jeśli wybierasz się tylko na spacer po mieście czy na plażę, warto zainwestować w stylowe i funkcjonalne okulary, które dodatkowo zapewnią pełne bezpieczeństwo Twoim oczom. W artykule postaramy się przybliżyć najbardziej popularne modele polecane dla pań!

  Czytaj dalej
 • Czym charakteryzują się okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją?
  Czym charakteryzują się okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją?

  Okulary przeciwsłoneczne wyposażone w filtr UV o odpowiedniej mocy mają na celu zapewnienie komfortu w słoneczne dni oraz ochronę oczu przed szkodliwym promieniowaniem. Niekiedy jednak standardowe ciemne szkła mogą nie być wystarczające, szczególnie podczas prowadzenia samochodu. Wówczas warto sięgnąć po okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją. Odpowiadamy w artykule na pytanie, czym się one charakteryzują!

  Czytaj dalej
 • Okulary przeciwsłoneczne polecane do eleganckich stylizacji
  Okulary przeciwsłoneczne polecane do eleganckich stylizacji

  Okulary przeciwsłoneczne służą obecnie nie tylko ochronie oczu przed szkodliwym promieniowaniem UV i zapewnieniu wygody podczas bardzo słonecznych dni. Dzięki ogromnemu wyborowi modeli stanowią one również nieodłączny element rozmaitych letnich outfitów podkreślający wyjątkowość wielu kreacji. Okulary przeciwsłoneczne fantastycznie idą w parze również z eleganckimi stylizacjami. Sprawdźmy, które z nich wówczas pasują najlepiej!

  Czytaj dalej
 • Modne okulary przeciwsłoneczne polecane mężczyznom
  Modne okulary przeciwsłoneczne polecane mężczyznom

  Okulary przeciwsłoneczne powinny przede wszystkim gwarantować skuteczną ochronę i bezpieczeństwo dla oczu dzięki mocnym filtrom UV. Walory funkcjonalne to jednak niejedyna rzecz, którą panowie biorą pod uwagę przy ich wyborze. Nie bez znaczenia pozostaje bowiem również estetyka, a więc kształt i wygląd okularów przeciwsłonecznych. Przeczytaj w artykule, jakie modele polecane mężczyznom są obecnie najmodniejsze!

  Czytaj dalej
 • Czym charakteryzują się okulary zerówki z filtrem BLUE CONTROL?
  Czym charakteryzują się okulary zerówki z filtrem BLUE CONTROL?

  Okulary zerówki cieszą się w ostatnich latach coraz większą popularnością, zarówno ze względu na swoją funkcję estetyczną, jak i walory praktyczne. Dobrze dopasowane oprawki mogą pięknie podkreślić urodę i dodać pewności siebie. Szkła wyposażone w filtr BLUE CONTROL natomiast dodatkowo sprawią, że codzienna, wielogodzinna praca przed komputerem będzie przyjemniejsza. Co to za filtr oraz przed czym chroni on oczy? Sprawdźmy!

  Czytaj dalej
 • Dlaczego koci model okularów jest najczęściej wybierany przez kobiety?
  Dlaczego koci model okularów jest najczęściej wybierany przez kobiety?

  Niezależnie od tego, czy szukasz okularów przeciwsłonecznych, czy zerówek w celu urozmaicenia swoich codziennych stylizacji, masz do wyboru mnóstwo rozmaitych modeli. Wśród najbardziej popularnych kształtów oprawek znajdziesz między innymi pilotki, lenonki, modele kwadratowe oraz kocie oczy. Ostatnie z wymienionych cieszą się szczególnym powodzeniem u kobiet nie bez powodu! Sprawdźmy, komu one najbardziej pasują!

  Czytaj dalej
Showing 1 to 10 of 12 (2 Pages)