Witamy w naszym sklepie CoCo Queen Butik

Nasza firma to ponad dwuletnie doświadczenie w handlu wysyłkowym damskich akcesoriów i dodatków. W naszej ofercie znajdziecie Państwo okulary przeciwsłoneczne, okulary tzw. zerówki , biżuteria wykonana ze stali chirurgicznej oraz kosmetyki- czyli to co kobiety kochają najbardziej. To co nas wyróżnia to ogromny wybór okularów przeciwsłonecznych dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci i kilkadziesiąt modeli okularów zerówek. Wszystkie nasze okulary są bezpieczne w użytkowaniu i posiadają filtry UV400 oraz niektóre posiadają polaryzacje.

Nasza biżuteria produkowana jest z najwyższej jakości stali chirurgicznej 316L, która nie powoduje reakcji alergicznych, nie czernieje, nie reaguje z kosmetykami i detergentami.

CoCo Queen to przede wszystkim jakość. Modele okularów i biżuterii są starannie selekcjonowane z dbałością o każdy szczegół. Staramy się udoskonalać i powiększać naszą ofertę dlatego też nowości pojawiają się co najmniej raz w tygodniu. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie, okulary koty, okrągłe-lenonki, okulary duże typu oversize, klasyczne, muchy, pilotki, okulary dla dzieci, etui oraz hit sezonu czyli łańcuszki do okularów.